MŠ Terezín, logo

Dotační programy

Dotace

Provozní příspěvky od města

Zde naleznete výpis usnesení ze zasedání zastupitelstva Města Terezín týkající se poskytnutých provozních příspěvků pro rok 2021.

Přírodní zahrada Mateřské školy Čtyřlístek Terezín

V loňském roce 2020 jsme zahájili přípravu dotačního projektu „Přírodní Zahrada Mateřské školy Čtyřlístek Terezín“. Tento projekt je spolufinancován Státním fondem životního prostředí ČR, na základě Rozhodnutí ministra životního prostředí. Celé povídání si můžete přečíst tady (pdf). Fotografie najdete na této stránce níže.

Dotace 2020

Z fondů pro Výzkum,vývoj a vzdělávání čerpáme na vzdělávání v oblasti Polytechnické výchovy, dále v péči o děti mladší 3 let - chůva. (pdf ke stažení)

Přeměňujeme naší zahradu v přírodní učebnu a máme radost z přidělené dotace na její přeměnu. (pdf ke stažení)

Šablony II

Naše mateřská škola získala finanční prostředky z evropských fondů pro výzkum a vzdělání ŠablonyII.

Z těchto finančních prostředků se budou vzdělávat učitelé a děti v oblasti polytechniky a nadále budeme moci přijímat děti mladší 3 let,neboť budeme mít nadále i chůvu

Máme velkou radost.

Projektový den hrazený z fondů EU : Polytechnické vzdělávání v MŠ

Cílem bylo seznámit děti s polytechnickými sety, tvořit podle návodu i vlastní fantazie. Seznámit je s dalšími manipulačními činnostmi jako jsou montáž i demontáž.

Projekt byl velmi zdařilý. Děti tvořily s nadšením, elánem, získaly zkušenosti v oblasti vzájemné spolupráce.

PROJEKTOVÉ DNY hrazené ze Šablony 2- projekt EU

Dne 27.5.a 28.5.2021 se uskutečnily Projektové Dny na Farmě koz v Držovicích a Včelí farmě v Dubičné. Děti se na Včelí farmě seznámily se společenství včel a jejich produkty. Ochutnaly med, vyráběly svíčky. Na kozí farmě se seznámily s významem chovu koz a ovcí, s jejich způsobem, života a jejich produkty.

Tyto projektové dny jsou pro děti velkým přínosem. Své vědomosti čerpají přirozenou a hravou formou, v přirozených podmínkách.

Realizace zahrady

Hrajeme si na nové zahradě

dekorace - travicka
| webmaster: v.matys@grumpa.net | http://www.grumpa.net/ | valid XHTML 1.1 | statistiky |