MŠ Terezín, logo

Nové zprávy - Terezín

Zpravodaj

Vybrat: * Terezín * Kopisty *

5.6. - 7.6.2023

Jedeme na 3 denní výjezd do Opárna Co si vezmeme s sebou ? Napínací prostěradlo, které týden dopředu odevzdáme podepsané na třídě u paní učitelky.Kdo má spací pytel může ho přidat i s polštářkem k prostěradlu. Kdo spací pytel nemá, nevadí, vezmeme si sebou školní peřinky.

Do batůžku, ketrý potom budeme brát na výlety dáme : Pitíčko na uzávěr, nějakou dobrůtku, pláštěnku

Do malého zavazadla zabalím : gumovky pokrývku hlavy-kšiltovku, bude li zima, slabou čepici přezůvky, jednu pevnou obuv a druhou pevnou obuv budeme mít na sobě ručník, kartáček na zuby, pastu a kelímek ( ostatní budou mít p. učitelky) oblíbenou hračku 3x tepláky 3x triko 2 x mikina 3x spodní kalhotky nebo boxerky 1x lehká bunda 4x ponožky papírové kapesníky 2x kraťasy nebo sukénka 1 x pyžamo Prosíme vše podepsat

ZÁPIS DĚTÍ DO MŠ

Pro školní rok 2023 - 2024 byly přijati všichni uchazeči . Jednací čísla 01 - 14/2023 -2024 byla přijata.

Hezké prázdniny a těšíme se na Vás v novém školním roce!!!!

VÝLET!!!!!

POZOR!!!!! Zítra, úterý 8.11.2022, 2.třída vyjíždí na výlet "Putování po Českém středohoří.Dejte do batůžku dštem pití,pevnou oobuv a pohodlné oblečení. Vybíráme 100,00 na autobus.
Děkujeme za spolupráci.


Oznámení o dotaci

Mateřské škole Čtyřlístek Terezín, okres Litoměřice, příspěvková organizace byla poskytnuta dotace projektu s názvem „POHODOVÁ ŠKOLKA“, v rámci výzvy Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování – Šablony pro MŠ, v souladu s ustanovením §14 zákona č. 218/ 2000S., o rozpočtových pravidlech a o změně některých souvisejících zákonů, ve znění pozdějších předpisů, v celkové výši 408 788,00 Kč (financování je z Evropského sociálního fondu a ze státního rozpočtu), určeného na Výzkum, vývoj a vzdělávání. Čerpání fondu je pro období od 1.5.2017 do 30.04.2019

Poděkování

Mateřská škola Čtyřlístek Terezín, spolu se zřizovatelem, kterým je Město Terezín, tímto moc děkuje sponzorům, kteří nám pomohli s financováním oprav naší mateřinky po povodni 2013

Velký dík patří:

I když byl provoz mateřské školy opět obnoven, opravy nejsou konečné, budeme s nimi ještě pokračovat v tomto školním roce.

Sběr olejů

Začínáme se sběrem použitého oleje. Od 3.2.2014 budeme odebírat použitý stolní olej (ne ztužené tuky). Olej můžete nosit v uzavřených nádobách k vedoucí školní jídelny.

Od pondělí do pátku 6:00 - 14:30 hod.

Odebraný olej bude odvážen firmou Makroil - Trafin oil k dalšímu zpracování. Peníze za odvezený olej budou použity na akce pro děti.

V Terezíně 24.1.2014, Dana Krejzová, vedoucí školní jídelny.

Úplata za děti, které nastoupí v průběhu školního roku či chybí

Vážení rodiče,

dětí, které nastoupí do mateřské školy až v průběhu školního roku , na základě Vyhlášky o úplatě za předškolní vzdělávání, jsou povinni uhradit úplatu za předškolní vzdělávání každý měsíc a to ve výši 50%, což je 140,- Kč na měsíc. Rodiče byli o tom řádně informováni na schůzce rodičů v mateřské škole a dále na nástěnkách v šatnách dětí, kde je tato Vyhláška vyvěšena od měsíce června 2012!!!!

I když Vaše dítě do mateřské školy nepřijde ani jeden den , platíte poplatek úplaty za předškolní vzdělávání ve výši 50% , což činí 140,- Kč na měsíc. Rodiče, jejichž dítě které nastoupí do mateřské školy až v průběhu školního roku, platí výši úplaty 140,- Kč měsíčně, až do doby , než-li do mateřské školy nastoupí.

dekorace - travicka
| webmaster: v.matys@grumpa.net | http://www.grumpa.net/ | valid XHTML 1.1 | statistiky |